IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране ) Стани почитател ·

Reply to this topicStart new topic
> Как да премахнем успешно въшките?
Bubeto
публикуване Sep 7 2008, 02:27 PM
Коментар #1

пристрастен
Инфо..

От: София

Али вече и такова чудо има, не че съм намерила бягащи въшки из главата й но гниди си има. Тъкмо се зарадвам че вече е чиста и пак намирам нещо. Мажа я с българският лосион, но не знам дали помага. Кажете ако има друг начи, който да изключва газ, защото е с асма и може от миризмата да полича пристъп. Дори и аз въшлясах, но по-лесно се оправям с проблема, докато тя не стои мирно и няма как да я почистя. Наистина имам нужда от помощ, защото скоро тръгва на ясла и не мога така да я пусна, защото ще я върнат най-малко.
Go to the top of the page

+Quote Post
Мамчето
публикуване Sep 7 2008, 02:47 PM
Коментар #2

спи във форума
Инфо..

От: София

Като чуя въшки и лошо ми става- дъщеря ми не я пропускаха, като се почна от яслата та до 8- 9 клас. Ослепявах от чистене на гниди. Тогава имаше един инсектициден лосион, беше много добър и ги мореше, но няма нищо, което ги чисти- само една по една, косъм по косъм до полудяване. И си имат предпочитание към косите- обичат чисти и гъсти.
Бубка, питай в аптеките, там знаят кое е най- доброто. Сега има много. Предупреди и за астмата. Съчувствам ти...

--------------------

+Quote Post
monik
публикуване Sep 21 2008, 10:02 PM
Коментар #3

Bebe
Инфо..

От: Къде ли не!

Има един противовъшков шампоан "Хигия"по принцип дава резултати.Има и един друг,малко е по-скъп но съм чувала,че е добър,не се сещам обаче как се казва ама си мисля,че беше "Низорал"/не е само за пърхот/има и гребенче в опаковката.
Това помня от проблема на сестра ми,НОН-СОП въшки години наред.

--------------------
[/url]

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 25th July 2014 - 02:59 PM